Internetowa rewolucja dochodów Spróbuj CryptoCurrency

Drugim ważnym krokiem jest kodowanie. Niekoniecznie musisz stać się programistą chwytającym, aby stworzyć własną krypto-walutę. Dostępnych jest wiele otwartych reguł, z których możesz korzystać. Możesz nawet kontynuować i zatrudniać ekspertów, którzy wykonają pracę za Ciebie. Niemniej jednak, podczas kodowania, przypomnij sobie coś - oczywiste palenie nie doprowadzi cię nigdzie. Musisz stworzyć pewną oryginalność w swojej walucie, aby odróżnić ją od tych, które obecnie istnieją. Musi być wystarczająco rewolucyjny, aby produkować zmarszczki na rynku. W rzeczywistości jest to cel, w którym spalanie sygnału nie wystarczy, aby być na szczycie gry kryptowalutowej.

Szybko do dnia dzisiejszego, 5 lutego, aby być aktualnym, władze w Chinach ujawniły tylko nowy zestaw przepisów dotyczących barowej kryptowaluty. Chiński rząd już wcześniej występował tak rok temu, ale wiele z nich obchodziło przez międzynarodowe wymiany. Zaciągnęła się do wszechmocnej "dobrej zapory chińskiej", aby zablokować użycie wymiany międzynarodowej w cudzysłowie, aby powstrzymać swoich obywateli przed przeprowadzaniem transakcji kryptowaluta bitcoin .

Ta sama obserwacja została wydana w styczniu 2017 r., Ponownie podkreślając, że Bitcoin jest produktem cyfrowym, a nie prawdziwą walutą. We wrześniu 2017 r., Boom wstępnych atrakcji pieniężnych (ICO) spowodował opublikowanie kolejnego ogłoszenia o nazwie "Rozpoznanie w sprawie zatrzymania gospodarczego zagrożenia wydaniem tokenów". Niedługo potem ICO zostały zakazane, a transakcje azjatyckie zostały zbadane i ostatecznie zamknięte. (Hindsight to 20/20, podjęli najlepszą decyzję, by zakazać ICO i zaprzestać bezsensownego hazardu). Kolejny strajk został zrealizowany w chińskiej społeczności kryptowalut w styczniu 2018 roku, kiedy procedury wydobywcze napotykały krytyczne działania, cytując nadmierne zużycie energii elektrycznej.

Podczas gdy nie ma oficjalnego opisu tłumienia kryptowalut, kontroli kapitału, nielegalnych działań i ochrony ludzi przed ryzykiem finansowym, jest kilka głównych powodów oferowanych przez ekspertów. Rzeczywiście, chińscy regulatorzy wprowadzili bardziej rygorystyczne kontrole, takie jak międzynarodowy limit wypłat i regulują międzynarodowe silne inwestycje, aby ograniczyć odpływ pieniędzy i zapewnić krajowe inwestycje. Anonimowość i proste transakcje transgraniczne sprawiły, że kryptowaluta jest ulubioną propozycją prania brudnych pieniędzy i nieuczciwych działań.

Views: 8

Comment

You need to be a member of South Beach Singles to add comments!

Join South Beach Singles

© 2020   Created by SOUTH BEACH SINGLES.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service